Reklamacje i zwroty

Odstąpienie od umowy i wymiana

POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

1. Prawo odstąpienia od Umowy
Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej Umowy w terminie 14 dni pod podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od Umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy/w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej partii lub części lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej partii lub części.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od Umowy muszą Państwo poinformować nas na adres: Mabiko Invest z siedzibą przy ul. Browarna 20, 32-329 Bolesław lub kungfuteapl@gmail.com o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej Umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od Umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od Umowy lub jakiekolwiek inne oświadczenie drogą elektroniczną lub na naszej stronie internetowej. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od Umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).

Aby zachować termin odstąpienia od Umowy, wystarczy, by wysłali Państwo informacją dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od Umowy przed upływem terminu do odstąpienia od Umowy.

2. Skutki odstąpienia od Umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej Umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczania innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej Umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać rzecz nam, niezwłocznie a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej Umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem 14 dni.
Będą musieli Państwo ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY
(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

Mabiko Invest 
ul. Górniczego Stanu 18D
40 - 469 Katowice
biuro@kungfutea.pl

Ja ............................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ...............................................................................................................
Data zawarcia umowy to................................................., 
data odbioru ...........................................................................................

Imię i nazwisko....................................................................
Adres...................................................................................
Data.....................................................................................

3. Wymiana

Mają Państwo możliwość wymiany zakupionego towaru w terminie do 10 dni od daty jego otrzymania, pod warunkiem zwrotu towarów nieużywanych, czystych, w "idealnym" stanie, razem z oryginalnym pudełkiem, ewentualnym ometkowaniem i dowodem sprzedaży (oznaczyć go informacją WYMIANA) oraz dołączyć kartkę z informacją zawierającą dane zamawiającego oraz numer zamówienia. Towar należy odesłać na adres:

Mabiko Invest
ul. Browarna 20
32-329 Bolesław

Aby Państwa wymiana przebiegła szybko należy skontaktować się z naszym działem zamówień. Przyspieszy to czas realizacji. Koszty wysyłki nowego produktu do klienta to 17,50 zł jeśli płatność zostanie uiszczona przelewem na konto bankowe. W przeciwnym razie wymieniony towar będzie wysłany za pobraniem, koszty przesyłki w tym przypadku będą wyższe - 21,50zł.

W przypadku gdy towar zamawiany na wymianę jest droższy od towaru zwracanego, Kungfutea.pl poinformuje klienta o wysokości koniecznej dopłaty. W przypadku zamówienia towaru tańszego niż zwracany, w momencie otrzymania przesyłki zwrotnej przelejemy Państwu różnicę ceny zakupu wymienianego towaru.

Wymiana zostanie zrealizowana dopiero po otrzymaniu przesyłki zwrotnej.
Prosimy pamiętać o starannym zapakowaniu przesyłki.
Zwrotom i wymianom nie podlegają produkty przecenione i w promocji.


Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas na nasz koszt lub za pobraniem.
Koszty przesyłek w przypadku wymiany towaru wynikającej z błędnej realizacji zamówienia pokrywa Kungfutea.pl.

4. Wysyłka

Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
Marcin Matyja
Mabiko Invest
ul. Browarna 20
32-329 Bolesław

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl