Czas realizacji zamówienia

Termin realizacji zamówienia w sklepie kungfutea.pl

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Czas realizacji zamówienia jest to czas od potwierdzenia zamówienia do chwili wysłania przesyłki do klienta, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze. Czas realizacji zamówienia jest zależny od dostępności danego produktu w naszych magazynach.

Zamówienie złożone z produktów o różnym czasie realizacji jest wysyłane po skompletowaniu całości (po upływie czasu najdłuższego z podanych).
W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

Czas otrzymania przesyłki składa się z czasu realizacji i czasu dostawy. Czas dostawy jest zależny od formy wybranego sposobu dostarczenia towaru.

Przesyłka kurierska UPS Standart.

Przesyłki dostarczane są w ciągu 1-2 dni roboczych do wszystkich miejscowości w kraju, z czego większość dociera do odbiorcy w ciągu 24h. Dodatkowo można skorzystać z usługi zwrotu pobrania w ciągu 3-4 dni roboczych od daty doręczenia przesyłki.

Przesyłka standardowa:

  • Do 30 kg wagi rzeczywistej

  • Maksymalna długość – 122 cm

  • Drugi najdłuższy bok nie może przekraczać 76 cm

  • najdłuższy bok + (2 x szerokość) + (2 x wysokość) nie przekracza 330 cm

Jeżeli konieczna jest dostawa na drugi dzień od nadania przez sklep kungfutea.pl radzimy kontakt z firmą kurierską w celu ustalenia godziny dostawy.

Przesyłki dostarczane są tylko w dni robocze w godzinach 08.00-17.00 (w zależności od lokalizacji adresata). Aby kurier dostarczył przesyłkę wymagana jest obecność w domu osoby upoważnionej do odbioru paczki. Sklep kungfutea.pl nie gwarantuje dostawy przesyłki w konkretnym przedziale godzinowym. Celem ustalenia godziny dostawy prosimy kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem firmy kurierskiej. W przypadku nieobecności adresata można przesyłkę odebrać osobiście bądź zamówić drugie doręczenie na adres (tylko na ten, który został podany w zamówieniu jako adres wysyłki). Drugie doręczenie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, jest wykonywane nieodpłatnie. Termin na odbiór przesyłki wynosi 3 dni i jego bieg rozpoczyna się od dnia następnego po awizowaniu przesyłki. Brak pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl